گذشته
شرکت تلاش خودرو ایرانیان، با هدف فروش و ارائه خدمات پـس از فـروش انـواع بـرنـدهای معتـبر خـودروهای داخلی و خارجی، در سال ۱۳۸۸ تاسیس و با اخذ نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش شرکت صنایع خودروسازی مدیران ( MVM ) و واردات انـواع خودرو ها فعالیت خود را در کلانشهر تبریز آغاز نمود. این شرکت با رویـکرد مشتری مداری جایگاه ویـژه ای در نزد همشهریان محترم کسب نمود بطوریکه در زمان محدود توانستیم با کسب رتبه اول کشوری در زمـینه فروش و خدمات پس از فروش گام های موثری در راستای تحقق احترام به حقوق مشتریان برداریم. این موفقیت مسیر پیشرفت ما را هموار نموده و به منظور ارتقاء کیفی سطح خدمات و ارائه محصـولاتی متنـوع و بـا کـیفیت اقـدام به اخـذ نمایندگی های فروش و خدمـات پـس از فـروش شرکت های آرین پارس موتور ( LAMARI )، گروه بهمن، مدیران خودرو ( Fownix, MVM )، آرین دیزل ( شکموتو و چک)، آریـن مـوتور ( MITSUBISHI )، رامـک خودرو ( SSANGYONG ) و  سیف خودرو ( SWM ) نمودیم.
همواره اولویت و استراتژی مدیریت شرکت مبتنی بر تامین نیازهای مردم بوده لذا در اثر استقبال بی نظیر مشتــریان محترم از انواع طــرحهای اعتباری فروش و انعطاف پذیری در شــرایط خرید و همچنین با توجه به رویکرد همشهــریان عزیز، عرضه انواع خــودروهای لوکس با پلاک منطقه آزاد ارس توسط شرکتهای اقماری مرتبط، به عنوان خدمت دیگر این شرکت در سالهای 1395 و 1396 است.

 افتتاح مرکز اسقاط خودروهای فرسوده با مجوز رسمی از سازمان ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور در سال جاری نویدی بر همشهریان، جهت واگذاری خودروهای فرسوده و یا در صورت نیاز معاوضه با خودروهای صفرکیلومتر می باشد. این مرکز در مساحتی بالغ بر 15000 متر مربع واقع در شهرک صنعتی آخولا با امکانات و تجهیزات روز دنیا آماده اسقاط و بازیافت خودروهای فرسوده میباشد .

حال

با گذشت نزدیک به دو دهه از زمان تاسیس و به منظور ارایه بهینه خدمات به مشتریان محرز شبکـه فروش و خدمات پس از فروش این شرکت با راه انـدازی دوازده شعبـه نمایشگاهـی در نقاط مختلف شهــر تبریز و تهران و همچنین تجهیـز 5 مرکز تعمیــرگاهی تحت نظارت و تصـدی کارشناسان فنــی مجرب و افتتاح 4 کارشو در مراکز تجاری تبریز و تهران توسعه یافت. همچنین با حفظ رتبه های برتر فروش و خدمات پس از فروش MVM ، اخذ گواهینامه رتبه یک خدمات از وزارت صنایع و معـادن (ISQI) در سالهای متمادی حاکی از افتخارات شرکت در امر خدمت رسانی به مشتریان می باشد. 

این شرکت از سال 1392 گامهای تجاری خود را فراتر از سطح کشور نهاده و با ورود به عرصه رقابت جهانی رسماً مبادرت به واردات وسیع محصولات تولیدی شرکت های (HYUNDAI) و (KIA) نمود. متعاقباً و نیز با گسترش شبکه فروش در سایر شهـرها - با اخذ مجوز صــدور سند (کاردکس) از رییـس پلیس محـترم راهور ناجـا- راساً مبادرت به صدور سند برای خودروهای مذکور مینماید.

آینده

استفـاده از روشهــای مـــدرن مدیریت بهــره وری (KAIZEN)، تعالی سازمانی (EFQM)، تقــویت مــدیریت ارتباط با مشتریان (CRM)، طرح و توسعه شبکه های پیشرفته توزیع، خدمات پس از فروش و امداد خودرو، تامین قطعات و گارانتی خودروهای وارداتی در دستور کار شرکت قرار گرفته به نحویکه افزایش توانایی آتی شرکت در ارائه خدمـات و محـصولات برتر، امکان اخذ نمایندگی مستـقل از خودروسـازان معتبر جـهان فراهم آید.